Bemutatkozás

A Vörös autósiskola 1997-es alakulása óta, kiemelkedően fontosnak tartja a jogosítvány megszerzése mellett, hogy a tanulóink felkészítése nyugodt, barátságos környezetben, türelmes és tapasztalt oktatókkal történjen. Oktatóink alapos elméleti, gyakorlati, és pszichológiai ismeretekkel rendelkeznek.

A tanulóink többsége, nem csak hirdetéseink alapján választják iskolánkat, hanem a megelégedett régi tanulóink ajánlására keresik fel képzőszervünket. Autósiskolánk kifejezetten “B” személygépkocsi vezetői képzésre specializálódott, ennek megfelelően a legmodernebb oktatói segédeszközökkel rendelkezünk. Többfajta számítógépes oktató programok, speciális vizsga programok, projektorok.

Az autósiskolánk a férfi oktatók mellett női oktatót is foglalkoztat. Oktatóink többéves gyakorlattal, tapasztalattal és türelemmel várják leendő tanulóinkat.

Szeretnénk, hogy ön minél biztosabb tudás birtokában vegyen részt a közúti közlekedésben.

A volt és leendő tanulóinknak sok balesetmentes kilométert kíván Vörös Lajos iskolavezető és az iskolánk oktatói kollektívája.

2000. évben nagy megtiszteltetés érte az iskolát,
Vörös Lajos elnyerte az év “legidősebb tanuló oktatója” címet,
melyről ez az oklevél tanúskodik:

oklevél

Oklevél